Hakkımızda

Tarihçe

Ülkemizin lokomotif sektörlerinden olan “İnşaat” alanında faaliyet gösteren firmamız, Karayolları Genel Müdürlüğü’nce belirlenen standartlarda ve ilgili mevzuat ve şartnamelere uygun olarak bitümlü sıcak karışım, her türlü yol (Modifiye bitümlü Taş Mastik asfalt dahil) ve diğer zeminlerin kaplanması, asfalt imalatı, taahhüt, nakliye alanlarında iş yapmaktadır.

Firmamız iş hayatına 1995 yılında, eski unvanı Balıkesir Çimento Fabrikası olan, şu anki Limak Çimento Fabrikasının ocak yolunun asfalt kaplamasını yaparak başlamış ve özellikle yol yapımıyla ilgili büyük ölçekli projelerde yer alarak, o günden bu yana pek çok yapım, imalat, taahhüt ve nakliye işini başarıyla tamamlamıştır.

Firmamız kuruluşunun ilk yıllarında Balıkesir bölgesindeki projelerde aktif olarak yer almış ve İntes A.Ş.’nin taşeronu olarak, Balıkesir Çevre Yolu inşaatının bitümlü sıcak karışım yapımı işini üstlenmiştir.

2000’li yılların başından itibaren Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünün, Kayseri Büyükşehir Belediyesinin ve Kayseri İlçe Belediyelerinin çıkarmış olduğu asfalt ihalelerinin neredeyse çoğunu alarak “NALBANTOĞLU İNŞAAT” adına yakışır şekilde bu işleri zamanında ve başarıyla tamamlamıştır.

İçinde bulunduğumuz çağın sunduğu teknolojileri müşterilerinin hizmetine sunmak amacıyla, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklılık felsefesi hedefine yönelen firmamız, 2000 yılı itibariyle makine parkını önemli ölçüde geliştirerek büyüme trendine girmiş ve bu konudaki hedeflerini ve yükselişini devam ettirmektir. Bu nedenle de, belediyeler, özel idareler ve özel kuruluşların uzmanlık isteyen işlerinde aranılan bir firma haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Öncelikle hayal eden, hayallerini gerçekleştiren, hizmette sınır tanımayan, ayrıntıları büyüten sektöründe Lider Kuruluş olmak.

Misyonumuz

  • Sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden.
  • En iyiyi üretmeyi hedefleyen.
  • Sektörüne yenilik getiren.
  • Bu doğrultuda kendisiyle birlikte personelini de sürekli geliştiren.
  • Müşteri beklentilerinin ötesinde kendi kalite kendi standartlarını oluşturan bir kuruluş olmak.

Kalite Politikamız

Kaliteli ve zamanında iş bitirmeyi ilke edinen şirketimiz üstlendiği tüm projelerinde müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak projelerinin zaman, kalite ve maliyet bileşenleri içersinde başarılı bir şekilde sürdürülmesini sağlamaktadır.

Şirketimiz üstlendiği projelerin tüm süreçlerinde çevreye olan duyarlılığını ön planda tutarak sahip olduğu ISO 9001:2000 ve ISO 14001:2004 kalite belgeleri ile de bu konudaki duyarlılığını tescillemiştir.

63
İş Makinası
65
Kişilik Kadro
100++
Tamamlanan Proje
15++
Referans